پرداخت با Pay.ir برای افزونه Paid Downloads ( دانلود در ازای پرداخت )

آموزش نصب افزونه :

- بعد از ورود به بخش ادمین سایت وردپرسی خود از منوی سمت راست به بخش " افزونه ها > افزودن " بروید افزونه را انتخاب و دکمه " فعال کردن افزونه " را کلیک نموده و افزونه را فعال نمایید.

- در پایین منوی سمت راست منوی " Pay.ir " اضافه می شود. آن را کلیک نموده و به بخش تنظیمات بروید. ( wp-admin/admin.php?page=paid-downloads )

- در صفحه باز شده به پایین صفحه مراجعه کنید و API Key دریافتی مخصوص وب سایت خود را که از Pay.ir دریافت نموده اید وارد و تنظیمات را ذخیره نمایید.

تنظیمات پلاگین انجام شد.

آموزش ایجاد و فروش محصول :

برای فروش محصولات خود به وسیله این افزونه به شکل زیر عمل کنید. ابتدا از منوی سمت راست به مسیر زیر بروید : " Pay.ir > فایل ها "

سپس با کلیک بر روی دکمه " بارگزاری فایل جدید " فایل های مورد نظر خود را ایجاد و اپلود نمایید.

بعد از اپلود فایل از طریق منو " Pay.ir > فایل ها " ، کدفایل مربوطه را کپی نمایید. کد فایل متنی مانند کد روبروست  [payirpaiddownloads id="1"]

حال به بخش " نوشته ها > افزودن نوشته " مراجعه کنید. یک پست وردپرسی جدید ایجاد کنید و کد فایل ایجاد شده ( مانند [payirpaiddownloads id="1"] ) را در جای مناسب از پست مورد نظر کپی کنید.

با مشاهده پست ایجاد شده، بجای کدی که کپی کرده اید، یک دکمه پرداخت با مبلغ مورد نظر شما نمایش داده می شود که مشتری می تواند بلافاصه نسبت به خرید اقدام نماید.